0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

دسته بندی ها : قانون جذب, مقالات, موفقیت و رشد شخصی 25 دی 1399 sajjadshokoh67 1231 مشاهده
۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

بزرگترین مانع موفقیت خود شما هستید.به خودتان اجازه داده اید روی پتانسیل های درونی خود تکیه کنید ممکن است احساس کنید توانایی یا استعدادی ندارید اما در حقیقت این موضوع چندان مهمی نیست .

داشتن ذهن ثروتمند اولین قدم موفقیت است به عبارت دیگر ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.
تجربه شخصی هزاران فرد موفق و شکست خورده نشان می دهد چه نوع طرز فکری می تواند موفقیت را ایجاد یا محدود کند.

از زندگی افراد شکست خورده می توانید درک کنید چگونه طرز فکر غلط می تواند زندگی یک فرد را کاملاً ویران کند و چگونه یک طرز فکر مثبت می تواند کمک کند که از هیچ چیز به ثروت رسید.
در ادامه با ما همراه باشید تا اسرار یک ذهن ثروتمند را بررسی کنیم.
آنچه که قصد داریم به آن بپردازیم برخی از قدرتمندترین نکاتی است که نه تنها برای ساختن ثروت به شما کمک میکند ، بلکه برای از بین بردن ذهنیت کمبود که باعث می شود در وضعیت فعلی خود درجا بزنید رها شوید.

از وضعیت فعلی خود رها شوید:

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

 

بیایید با بررسی یک مشکل اساسی و چگونگی از بین بردن آن صحبت کنیم.
بزرگترین مانع موفقیت خود شما هستید.

به خودتان اجازه داده اید روی پتانسیل های درونی خود تکیه کنید ممکن است احساس کنید توانایی یا استعدادی ندارید اما در حقیقت این موضوع چندان مهمی نیست .
زیرا شما می توانید هر زمان که اراده کنید میتوانید از زندان ذهنی خود خارج شوید اما شما زمان های زیادی را صرف گفتن این جمله به خود کرده اید که نمی توانید موفق شوید و این جمله را باور کرده اید.

خوشبختانه ، راه های مختلفی وجود دارد که می توانید به راحتی خود را از شر باورهای محدود کننده خلاص کنید و از زندان ذهنی خود خارج شوید و در تمامی جنبه هایی که دوست دارید موفقیت را برای خود رقم بزنید و یک ذهن ثروتمند را درون خود پرورش دهید.

این مطلب را هم بخوانید: کتاب اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر

مثبت باشید و دیدگاه خود را نسبت به اتفاقات عوض نکنید:

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

 

نوع دید شما به جهان هستی مشخص می کند تا چه اندازه از موفق شوید.
اگر همه آنچه در اطراف خود مشاهده می کنید منفی است پس این دیدگاه برای شما بیشتر رخ میدهد و به طور مداوم هر جا بروید منفی ها را مشاهده خواهید کرد.

محیطی و شرایطی که اطراف خود ایجاد میکند بسیار مهم است ، افراد منفی غالباً خود را با رسانه های منفی و افراد منفی احاطه می کنند.

بخش دیگر ندیدن و توجه نکردن به نکته های مثبت اطرافتان است. ذهن شما روی آنچه که می خواهید ببینید و آنچه که خودتان برای دیدن آن شرطی کرده اید متمرکز می شود، اگر ذهنتان را شرطی کرده اید که فقط منفی ها را ببینید ، حدس بزنید چه خواهید دید.

برای خلاص شدن از ذهنیت منفی و رسیدن به ذهن ثروتمند ، باید روی ایجاد یک محیط مثبت تمرکز کنید که به شما امکان پیشرفت را می دهد. شما باید خود را با رسانه های مثبت و افراد مثبت احاطه کنید.
مهمتر از همه ، باید از خودتان شروع کنید و مثبت فکر کنید.

1)ذهنیت فراوانی
2)ذهن ثروتمند
3)فراوانی بینهایت است

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند
موفقیت و عدم موفقیت میلیون ها نفر در کل جهان به این بستگی دارد که آیا آنها جهان را مکانی مملو از فراوانی می بینند ، یا مکانی از کمبود.
این نکته به ظاهر کوچک اما اساسی می تواند واقعاً منجر به ایجاد میلیون ها تومان درآمد یا درگیر شدن به یک دستمزد بسیار ناچیز شوید.
باوری که دائماً گلوی افراد را فشار می دهد این است که منابع بسیار محدود و کم هستند و باید از آنچه که به دست آورده ایم قناعت کنیم.
افرادی که ذهنیت کمبود دارند معتقدند که تعداد محدودی از موارد زیر وجود دارد مثل:

پول
فرصت ها
مشتریان
و خیلی موارد بیشتر.

این مطلب را هم بخوانید: کتاب صوتی ثروت سریع اثر تی هارو اکر

 

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند
واقعیت این است که ، همیشه به اندازه کافی وجود دارد و همیشه فرصت رشد وجود دارد.

برای رسیدن به موفقیت ، ایده کمبود باید از بین برود و جای خود را به فراونی و ذهن ثروتمند دهد در غیر این صورت کارآفرینان و سایر استارت آپ ها به هیچ جایی نمی رسند.

این مطلب را هم بخوانید: پکیج ارزان 40 کتاب الکترونیکی موفقیت

عمل کنید:

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

 

اقدام بسیار مهم است

فقط رها شدن از زندان ذهنی مهم نیست زیرا افراد باید عمل کنند، انسان های ثروتمند عمل گرا هستند حتی اگر برای شروع فقط برداشتن یک قدم کوچک است.
دو ماراتن با یک قدم آغاز می شود.
شک و تردید را رها کنید و کارهایی که برای موفقیت باید انجام دهید را انجام دهید. انجام این کار باعث ایجاد انگیزه و رها شدن از زندان ذهنیتان می شود.

ریسک کنید:

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

 

طرز فکر مدرن به شدت با مخالف ریسک است.
بسیاری از مردم از ریسک کردن می ترسند و همین امر باعث شده آنها همیشه در یک زندگی متوسط قرار داشته باشند.ریسکهای محاسبه شده تنها راهی است که می توانید ثروتمند شوید.
هیچ کس به عنوان یک کارمند ثروتمند نشده است. حتی درآمد پردرآمدترین افراد معمولاً فقط ۵۰۰۰۰۰ هزار دلار در سال درآمد دارند. در حالی که این به نظر بسیار زیاد است اما میلیون نیست ، برای به دست آوردن این میلیون ها دلار پول ، کارآفرینان باید ریسک پذیر باشند.

“از منطقه امن خود خارج شوید:
“منطقه امن:
برای خودتان چالش ایجاد کنید:

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند
همه ما وقتی وارد یک وضعیت ثابت و راحت می شویم دیگر متوقف می شویم و همین امر باعث می شود که نخواهیم خود را به خطر بیندازیم.
اما این وضعیت راحت به مرور باعث ایجاد احساس نارضایتی می شود و این نارضایتی منجر به رکود می شود. افراد راکد به اهداف خود نمی رسند و قطعاً ثروتمند نمی شوند!
اگر از منطقه امن خود خارج نشوید به جایی که رویایی شماست نخواهید رسید.

از سفر خود لذت ببرید:

بیش از هر چیز لذت بردن از سفر مهم است. در واقع ، لذت بردن از سفر یا از مسیری در زندگی خود طی میکنید یکی از بهترین راهها برای خروج از ترس و ناراحتی گذشته است.باید داشته باشید زندگی سفر است مقصد نیست.
از ساختن ثروت و رسیدن به اهداف لذت ببرید حتی اهداف کوچک .این در تمام طول زندگی شما صدق میکند بنابراین از تک تک لحظه ها لذت ببرید!

خلاق باشید:

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

 

وجه نهایی یک ذهنیت ثروتمند که برای رسیدن به موفقیت قابل توجه و ماندگار مهم است ، خلاقیت است. ثروتمندترین و موفق ترین افراد جهان همه خلاق هستند…آنها خارج از چیزی که در حال حاظر وجود دارد فکر میکنند.

ثروتمندان به ایده های عالی و خلاقانه فکر میکنند و سپس روی آن ایده ها عمل میکنند ، آنها چیزهای جدیدی که دیگران نتوانسته اند به آن فکر کنند را امتحان می کنن و این امر مستلزم تصمیم گیری جسورانه است.

داشتن ایدهای جدید و سپس ریسک اجرای آن ایده می تواند وحشتناک باشد به خصوص اگر چیزی باشد که قبل از آن هیچ کس دیگری آن را اجرا نکرده است .
این چیزی است که افراد ثروتمند از آن استفاده میکنند آنها خلاقانه ریسک میکنند حتی اگر ریسک آنها منجر به شکست شود.

نکته جالب این است که بسیاری از افراد ایده های شگفت انگیز و بالقوه ای دارند اما به جایی نمی رسند.
چرا؟ زیرا آنها این ایده ها را اجرا نمی کنند. آنها جسور نیستند ، و از منطقه امن خود خارج نمی شوند.

همین امروز ذهنیت ثروتمندانه را درون خود فعال کنید:
ذهن ثروتمند:
شما باید شجاع باشید و باید یک طرز فکر ثروتمند را اتخاذ کنید:

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

 

آن چیزی که شما را از هر کس دیگری که این مطالب را می خواند جدا میکند ، تمایل شما به انجام کارهایی است که دیگران نیستند.
اگر می خواهید ببینید که چگونه در عمل این ممکن است ، نگاهی به زندگی نامه انسان های موفق بیندازید ، نیاز نیست راه دور بروید همین سایت که توسط آقای علیخانی تاسیس شده است به دلیل این بوده است که روزی طرز فکر خود را تغییر داده و ایده خود را اجرا کرده است.
شما باید شجاع باشید و باید یک طرز فکر ثروتمند را اتخاذ کنید.

ممکن است هنوز هم در مورد چگونگی اتخاذ یک طرز فکر ثروتمند سؤال کنید ، چطور باید ذهنیت خود را تغییر دهید و چگونه می توانید شجاعت عملی کردن ایده های خود را داشته باشید.

منبع : مانی ام اس

sajjadshokoh67

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

  لینک کوتاه :
  کمک میخواهید؟با واتساپ با ما در ارتباط باشید.
  0