0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان

دسته بندی ها : قانون جذب 5 آذر 1399 sajjadshokoh67 797 مشاهده
تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان

تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان

اگر ما به درستی آن را بشناسیم متوجه میشویم پیام های پنهان کار می کنند، جوئل وینبرگ ۳۰ سال مداوم تحقیق کرد که نشان دهد این تکنولوژی کار میکند و زمانی که داده ها و اطلاعات یک سال مدرسه را تجزیه و تحلیل کرد متوجه شد پیام های پنهان تقریبا همان قدر قوی هستند که یک دانش آموز در یک سال درس میخواند.

تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان
شواهدی وجود دارد که پیام های پنهان تاثیر مهمی بر زندگی ما دارند

پیام های پنهان می توانند چگونگی فکر کردن ما را درباره خودمان را تغییر دهند … آنها می توانند چگونگی تعامل ما با دیگران را تغییر دهند به طور خلاصه، آنها می توانند چگونگی درک و تجربه ما را از جهان اطرافمان تغییر دهند.

پیامدهای این یافته ها بسیارعمیق است که نباید به سادگی نادیده گرفته شود.

اما پیام های پنهان چه هستند؟

پیام هایی است که در زیر آستانه آگاهی ما درک می شود. به عبارت دیگر، پیام های هستند که بدون آگاهی ما درک میشوند. در جهانی که در آن ما در حال حاضر در آن زندگی میکنیم بیش از حد پر از اطلاعات است روزانه با میلیون ها متن و عکس تبلیغاتی مواجه میشویم و سوال اینجاست که آیا ما میتوانیم همه انها را متوجه شویم ؟
پاسخ بله است! در حقیقت، این پیام ها به اندازه ای قدرتمند هستند که به ناخوداگاه ما نفوذ می کنند آنها همچنین می توانند چگونگی رفتار و تعامل ما با دیگران را تغییر دهند.

سطح های آگاهی:

سطح های مختلفی از آگاهی وجود دارد که همه آنها روی ما تاثیر بسیار زیادی می گذارد و ما را تحت تاثیر قرار می دهند. اما اینجا فقط درباره قدرت ذهن صحبت نمی کنیم بله شواهد علمی رو به رشدی وجود دارد که نشان می دهد که سابلیمینال مسیج ها کار می کنند.

تحقیقات جدید بسیار هیجان انگیز است!! ما اکنون اثبات می کنیم که پیام های پنهان به بازسازی مغز کمک می کند.
این شکل از ادراک می تواند به ایجاد مسیرهای عصبی جدید کمک کند و این مسیرها به ما کمک می کنند تا زندگی خود را تغییر دهیم .

تاریخچه ای کوتاه از پیام های پنهان:

برای اکثر مردم، پیام های پنهان تکنولوژی جدید است اما این تکنولوژی از دهه ۱۹۵۰ به صورت گسترده شناخته شده است.

در دهه ۱۹۵۰، یک مدیر تبلیغات به دنبال جذب مشتریان جدید بود اما او برای جذب مشتری جدید چه کار کرد؟ او کلمات “بخورپاپ کرن” و “بنوش کوکا کولا” را بر روی صفحه نمایش یک تئاتر نیوجرسی بارها و بارها پخش کرد نتیجه چه بود؟ به گزارش خبرگزاری رویترز، مردم به خرید پاپ کورن و کوکاکولا هجوم آوردند.

حال آیا تبلیغ کنندگان می توانند بدون اگاهی ما را دستکاری کنند؟ این عمل به اندازه ای وحشتناک بود که منجر به ممنوعیت استفاده از پیام های پنهان در بسیاری از کشورها شد. ایالات متحده، انگلیس و استرالیا از جمله کشورهایی بودند که این ممنوعیت را پذیرفتند.

تأثیر منفی این روش:

تأثیر منفی این روش بعد از تحقیقات نشان داد برای چندین دهه عموم مردم به هر چیزی است که پخش میشد مشکوک بودند. این نیز به این معنی است که تحقیقات در مورد این موضوع نیز متوقف شد بنابراین محققان تلاش کردند تا منابع مالی برای تحقیق را به دست آورند.آنها همچنین برای مجوز گرفتن مطالعات تلاش کردند و در نهایت این در اواخر قرن بیستم رخ داد.

آیا پیام های پنهان روی یادگیری دانش آموزان تاثیر دارد؟

طی دهه گذشته، علاقه ای شدید مردم به پیام های پنهان وجود داشته است و این نشان از تغییر تفکر مردم در مورد چگونگی استفاده از پیام های پنهان به نفع خوشان است.

یک مقاله در سایت روانشناسی امروز گزارش می دهد: “ناخودآگاه ما خیلی هوشمندانه تر از آنچه ما فکر می کنیم است و به همین دلیل، اگر ما به درستی به آن را بشناسیم متوجه میشویم پیام های پنهان کار می کنند، جوئل وینبرگ ۳۰ سال مداوم تحقیق کرد که نشان دهد این تکنولوژی کار میکند و زمانی که داده ها و اطلاعات یک سال مدرسه را تجزیه و تحلیل کرد متوجه شد پیام های پنهان تقریبا همان قدر قوی هستند که یک دانش آموز در یک سال درس میخواند با این حال ممکن ایت افراد علاقه داشته باشند تاثیرات مثبتی روی بهبود حافظه خود داشته باشند.

شواهد وجود دارد که حاکی از آن است که پیام های پنهان برای توسعه شخصی نیز کار میکنند:
پس از سال ها بی توجهی در نهایت پیام های پنهان توجه محققان را به خود جلب کرد روانشناسان و متخصصان مغز و اعصاب توجه خود را روی این نوع پیام ها گذاشته اند. این تحقیقات در دانشگاه های ارشد ایالات متحده و در سراسر جهان انجام می شود.

مطالعه اخیر در دانشکده بهداشت عمومی ییل Yale را در نظر بگیرید. در این آزمایش محققان به گروهی از افراد مسن مجموعه ای از پیام های پنهان مثبت نشان دادند .

نتیجه شرکت کنندگانی که در معرض پیام های مثبت بصری:

به طور دقیق، شرکت کنندگانی که در معرض پیام های مثبت بصری قرار گرفتند نتیجه بسیار قابل توجه بود . پس از قرار گرفتن در معرض این پیام ها افراد مسن سطح عملکرد فیزیکی بهتر و شرکت کنندگانی که در معرض پیام های پنهان مثبت عاطفی قرار گرفتند احساسات منفی پیری در انها کاهش یافت. آنچه در این آزمایش شگفت انگیز است این است که پیام های پنهان یک اثر زنجیره ای داشت اثرات این پیام ها نه تنها تصور شرکت کنندگان را از پیری تغییر داد بلکه عملکرد آنها را در سطح فیزیکی نیز تغییر کرد.

تفکر یا تاکیدات مثبت ، چه به صورت پیام متنی دریافت می شود یا عکس یک ابزار بسیار قدرتمند برای تغییر ذهن هستند. همانطور که گزارش شده است “محققان دریافتند که با دخالت دادن تاکیدات مثبت تأثیرات مثبت زنجیره ای داشتند.”

این اولین مطالعه روی افراد سالخورده که در معرض پیام های پنهان مثبت بودند نبود یک مطالعه دیگر نشان داد که پیام های پنهان میتوانند روی ترک عادت منفی افراد تاثیر بگذارد.

گزارش لوئی Levy و همکارانش:

همانطور که لوئی Levy و همکارانش گزارش می دهند، “زمانی که ما برای اولین بار تاثیر تاکیدات مثبت بر روی ذهن را بررسی کردیم تکرار این روند درجلسات متعدد میتواند به نتایج بهتر منجر شود.”

در این خصوص، ۱۰۰ فرد سالخورده در معرض پیام های پنهان مثبت قرار گرفتند. و انچه در عرض ۱ تا ۴ هفته رخ داد آنها اثرات پیام های پنهان را در مقایسه با استفاده نکردن از پیام های پنهان را بررسی کردند، آنها چه کردند؟

لوی و همکارانش گزارش دادند: “تأثیر پیام های پنهان یا دخالت های پنهانی روی مغز بیشتر از دخالت های آشکار و واضح بود “. این به این معنی است که پیامهایی که به صورت ناخودآگاه دریافت میکنیم تأثیر بیشتری نسبت به پیامهایی که با آگاهی دریافت میکنیم دارند.

پیام های پنهان به ورزشکاران نیروی مضاعف میدهد:

یکی دیگر از مطالعات اخیر در دانشگاه کنت که با پیام های پنهان انجام شد این بود که این بار این تحقیق روی ورزشکاران بود.

محققان، فلش زدن پیام های پنهان از جمله کلمات مرتبط با عمل کردن به ورزشکاران روی دوپرخه ثابت بود. نتایج این تحقیق یک یافته کلیدی را تایید کرد: “پیام های پنهان بصری می توانند بر عملکرد ورزشی نیز تأثیر بگذارد”.

در حال حاضر تیم تحقیقاتی تحقیقات خود را در مرحله نهایی انجام می دهند آنها پیش بینی می کنند که فناوری های جدید، از جمله عینک های هوشمند، میتواند استفاده از پیام های پنهان را برای ورزشکاران فراهم کند.

اگر شما می توانید عملکرد ورزشی را با تاکیدات پنهان افزایش دهید، چه کارهای دیگری می توانید انجام دهید؟
هنوز شک دارید ؟
در این مورد شما تنها نیستید همین اواخر دانشمندان نیز بر تاثیر پیام های پنهان شک داشتند.

فناوری جدید شگفت انگیز علم درک انسان را گسترش می دهد:

امروزه فناوری های پیشرفته تصویربرداری نورولوژیکی به دانشمندان اجازه می دهد عملکرد مغز را ببینند. اکنون می توانیم تأثیرات مختلف پدیده ها را در مغز بررسی کنیم.

در سال ۲۰۰۷، دانشگاه کالج لندن موسسه علوم عصبی شناختی مطالعه ای را آغاز کرد. مطالعه آنها به دنبال بررسی یک مسئله مهم بود که آیا مغز توسط تصاویری که ما از آنها آگاه نیستیم، تاثیر میگیرد یا خیر برای انجام این تحقیقات ، آنها از fMRI (تصویربرداری رزونانس مغناطیسی عملکردی) استفاده کردند.(بهرامی و همکاران، ۲۰۰۷)

در پایان، محققان دریافتند که پاسخ مثبت است مغز انسان حتی وقتی که از اطلاعات دریافتی آگاه نباشد میتواند انها را دریافت کند.
خوب، اما چرا این موضوع مهم است؟ این به ما چه چیزی می گوید؟

این مطالعه جدید شواهد جامعی ارائه می دهد که ما آنچه را که به آن اگهی نداریم را میتوانیم درک کنیم.

همانطور که دکتر بهرامی، پژوهشگر ارشد در این تحقیق، توضیح می دهد: ” جالب است که مغز شما چیزهایی را ثبت می کند که شما حتی از آن آگاهی ندارید و نمی توانید آنها را آگاه ببینید. مغز انسان به آنچه در اطراف او است باز است. بنابراین اگر “کوچکترین فعالیتی” وجود داشته باشد مغز به آن توجه میکند و این منابع را به فعالیت های پنهانی مغز متصل می کند. “

پیام های پنهان واقعا چگونه ذهن را برنامه نویسی میکنند؟

شواهد حاکی از آن است که پیام های پنهان واقعی هستند و انها روی درک و عملکرد ما تاثیر می گذارند که حتی می توانند سطح موفقیت مالی ما را نیز تحت تأثیر قرار دهند.
با استفاده از فن آوری های تصویربرداری پیشرفته، حتی می توانید اثرات این پیام را روی مغز مشاهده کنید.
اما این هنوز هم یک سوال بزرگ است. دقیقا چگونه پیام های پنهان کار می کنند؟
ذهن انسان دارای دو قسمت اصلی است – ذهن خودآگاه و ناخودآگاه.
ذهن خودآگاه به ساعت بیداری ما مرتبط است.

در مقابل، ناخودآگاه یک موتور ۲۴/۷ است. منظوراین است ناخودآگاه ما همیشه در حال فعالیت است حتی زمانی که ما در حال استراحت هستیم. این یعنی چه؟ این بدان معناست که ناخودآگاه می تواند اطلاعات را حتی زمانی که ما به انها توجه نمیکنیم را ضبط می کند.

همانطور که محقق انگلیسی بریتانیایی لری هارت Larry Hart در سال ۲۰۰۶ گزارش می دهد: “محرک هایی که آگاهانه یا مستقیما انها را تجربه نمی کنیم می توانند روی درک ما تاثیر بگذارند”. (هارت، ۲۰۰۶)
حال این سوال پیش می آید چگونه اطلاعات پنهان در سطح ناخوداگاه دریافت می شوند؟

مهم نیست که این پیام صوتی یا پیام متنی پنهان باشد این پیام ها همچنان بر ما تاثیر می گذارند و با عث میشود چگونگی عملکردمان از جهانی که در آن زندگی میکنیم تغییر کند.

خوب، اما اگر ما از دریافت این پیام های پنهان آگاه نیستیم چگونه آنها ما را تغییر می دهند؟
باز هم تحقیقات علمی اخیر پاسخ این سوال را در بر میگیرد دانشمندان اکنون می دانند که قرار گرفتن در معرض فعالیت ها و پیام های خاص باعث ایجاد مسیرهای عصبی جدید میشود به عنوان مثال شما می توانید مغز خود را با یک بازی ویدئویی دوباره و دوباره بازسازی کنید شما همچنین می توانید با گوش دادن به یک پیام به صورت تکراری ذهن خود را از نو برنامه ریزی کنید.

این یافته های اخیر، چیزی کمتر از پیشگویی نیست این بدان معنی است در صورتی که ذهن انسان در معرض پیام های پنهان صوتی و تصویری قرار گیرد تاثیر زیادی میگیرد.

درست مثل اینکه یک خانه قدیمی را بازسازی کنید، اکنون می توانید مغز خود را دوباره بسازید در هر دو مورد، مزایای وجود دارد بازسازی یک خانه قدیمی می تواند آن را امن تر و کارآمد تر کند بازسازی یک مغز همچنین می تواند اثرات مثبتی بر زندگی ما داشته باشد اما تفاوت هایی وجود دارد شما خانه خود را با استخدام یک مهندس و تعمیرکار بازسازی میکنید اما مغز خود را از طریق تحت تاثیر قرار دادن تکراری با محرک های پنهان بازسازی میکنید.

خطراتی که اگر شما ذهنتان را بازسازی نکنید ممکن است رخ دهد و در نهایت شکست میخورید این است که شاید دوستان شما به شما می گویند که مثبت نگر باش اما ذهنتان به شما می گوید که فایده ای ندارد زیرا یک بار مثبت نگر بوده ای آیا اتفاقی رخ داده است ؟

اما اگر بتوانید مغز خود را با ایجاد مسیرهای عصبی جدید بازسازی کنید، چه خواهد شد؟
اگر این مسیرهای عصبی جدید به قدر کافی قدرتمند باشد تا بتوانند از شکست ها دور شوید، چه؟
چه می شود اگر شما بتوانید مغز خود را برای یک نگرش مثبت که باعث موفقیت شما میشود، باز سازی کنید؟

خبر خوب این است که شما می توانید این کار را انجام دهید:

مطالعه سال ۲۰۰۹ این گفته ها را پشتیبانی می کند. همه ما شنیده ایم: “برای اینکه افراد بتوانند رفتار خود را تغییر دهند ابتدا باید ایده رفتار جدید در ذهن انها کاشته شود.

به طور خلاصه، هنگامی که یک ایده در ذهن شما کاشته شود، انگیزه بیشتری برای پیروی کردن از این ایده را خواهید داشت این مطالعه این را صادقانه بیان کرد. همانطور که گزارش شده است، “نتایج آزمایشات نشان داد که انگیزه برای انجام اقدامات خاص زمانی اتفاق می افتد که آن اقدام ارتباط مثبتی با ذهن داشته باشد.” به سادگی میتوان گفت افکار تعبیه شده در ذهن روی رفتار تاثیر می گذارد. (سازمان تحقیقات علمی هلند، ۲۰۰۹)

اثبات اثر بخشی پیام های پنهان:

شواهد قانع کننده ای است که نشان میدهد پیام پنهان در صورتی که درست و مداوم استفاده می شود واقعی و موثر هستند و این قدرت را دارند که زندگی ما را تغییر دهند.
در این خصوص تحقیقات روانشناسی مغز و اعصاب وجود دارد که از این نتیجه گیری ها حمایت می کند. بنابراین این شکل از پیام ها قدرت تغییر در نحوه برخورد ما با جهان و خودمان را دارند.
دو نوع پژوهش و نتیجه گیری مثبت در مورد این روش برنامه ریزی ذهن را پشتیبانی می کند:

۱ – مطالعات آزمایشگاهی تجربی:

این مطالعات، عملکرد شرکت کنندگان را از تحت تاثیر قرار گرفتن در معرض پیام های پنهان بررسی میکند و مطالعات نشان می دهد که تاکیدات مثبت و منفی، هر دو عملکرد افراد را چه در جهت مثبت چه در جهت منفی افزایش می دهد.

۲ – مطالعات عصبی:

این مطالعات از فن آوری های تصویربرداری پیشرفته برای ردیابی فعالیت های مغز در قبل آزمایش ، زمان انجام آزمایش و پس از آزمایش را نشان میدهد این مطالعات نشان می دهد که پیام های پنهان با فیزیولوژی و روانشناسی ما ارتباط دارد .

چرا پیام هایی که ما از انها آگاه نیستیم بیشتر موثر هستند؟

محققان به مدت طولانی استفاده مثبت از پیام های پنهان را به رسمیت شناخته اند. در اوایل دهه ۱۹۸۰، دکتر لویید سیلورمن، روانشناس تحقیقاتی برای اداره جانبازان، از پیام های پنهان استفاده کرد. همانطور که وی به نیویورک تایمز میگوید، “نه فقط پیام های پنهان روی رفتار تاثیر می گذارد، بلکه می تواند برای افزایش اثربخشی درمان و تحریک یادگیری نیز مورد استفاده قرار گیرد.” (برودی، ۱۹۸۲)

۳۰ سال بعد محققان بیشتری پیام های دکتر سیلورمن را تأیید می کنند. شواهد قانع کننده ای وجود دارد تا تأثیرات قدرتمندی از پیام های پنهان صوتی داشتند.

به گزارش Swingle پیام های پنهان صوتی می تواند احساسات، حل مسائل و حافظه، اعتماد به نفس، انجام وظایف و رفتار بین فردی را تحت تأثیر قرار دهد”. او اضافه می کند: “از دیدگاه بالینی، این یافته ها ویژگی های هیجان انگیزی را ارائه می دهد.“(Swingle1992 )

همانطور که وی گزارش داد، بیماران با درمان با استفاده از پیام های پنهان هیچ پیشرفتی نشان ندادند تا زمانی که بیش از ۱۵ ساعت در معرض پیام ها قرار نگرفتند تجزیه و تحلیل ها از عملکرد بیماران پس از قرار گرفتن در معرض پیام های پنهان بهبود خلق خوی روزانه و افزایش بهبودی درمانگران را نشان داد(Urban 1992)

پیام های پنهان باورهای منفی را تغییر میدهد:

کمی متفاوت فکر کنید امروزه در دنیای پر اطلاعات غرق شدن در جملات منفی کار سختی نیست به عنوان مثال جملاتی که بارها و بارها شنیده ایم مثل :
خیلی پیر هستی
نیمتونی اینو بخری
به اندازه کافی لیاقتش رو نداری
نمیتونی پول زیاد داشته باشی
پول شما رو بد میکنه
نگهداری پول زیاد سخته

توسعه شخصی به روش پنهان قدرتی است که میتواند با آن افکار منفی را حذف کند پیام های پنهان این قدرت را دارد که ما را از درون تغییر دهند این قدرت را دارد که مغزمان را برای موفقیت دوباره برنامه نویسی کند
بهترین اخبار این مقاله چیست؟ بدون اتلاف وقت همین الان از این تکنولوژی قدرتمند استفاده کن.

پدیده عجیب پیام های پنهان:

در تابستان امسال ، سیمون ساریناس هدفون خود را روی سر خود قرار داد ، و یک فایل حاوی پیام های پنهان را استفاده کرد و این روال را تا شش شب ادامه داد و در پایان هفته ظاهراً یک سانتی متر قد او بلندتر شده بود. سیمون دیدگاهش را در مورد پیشرفت خود تهیه کرد و آن را در YouTube منتشر کرد در ادامه می توانید ویدئو را مشاهده کنید، و در ماه JUN میلادی بیش از ۷۰۰۰۰۰ بازدید از افرادی که مشتاق به دانستن تجربه او از “پیام های پنهان یا سابلیمینال ” هستند دریافت کرد.

روزانه تعداد افرادی که از پیام های پنهان برای برطرف کردن مشکلات خودشان استفاده میکنند در حال رشد است . این نوع فایل ها غالباً از موسیقی محیط و یا موزیک همراه با تاکیدات به صورت پچ پچ ریکورد شده اند ، این فایل ها به افراد این امکان را می دهد رنگ چشم خود را تغییر دهند ، عضلات بهتری داشته باشند و یا حتی قد خود را بلندتر کنند.

سیمون می گوید: “این نتیجه به دلیل پیام های پنهان بوده است یا نه نمی دانم اما معتقدم که فایل های سابلیمینال به دلیل قانون جذب و برنامه نویسی ضمیر ناخودآگاه اثر بخش هستند.”

فایل های سابلیمینال برای بهبود شخصیت چیز جدیدی نیست – این فایل ها حتی در قسمت اول سریال دوستان (Friends) هنگامی که چندلر سعی در ترک سیگار دارد با گوش دادن به نواری که تاکیدات را تکرار می کند استفاده شده است.

سریال friend:

تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان

ترک سیگار با استفاده از عبارت تاکیدی های سابلیمینال:

اما دنیای پیام های پنهان می تواند تغییراتی متفاوتی از برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه ایجاد کند.

Wendi Blum نویسنده ، سخنران بین المللی ، مشاور کارآفرین و طراح است او نیز همچنین یکی از علاقه مندان پیام های پنهان یا سابلیمینال است. Wendi در برنامه های خود می گوید که سابلیمینال ها به او کمک کرده است تا بیزینس خودش را بسازد ، اضطراب و افکار منفی خود را کنترل کند ، با شریک ایده آل خود ملاقات کند و ۸۰،۰۰۰ دلار بدهی خود را پرداخت کند.

Wendi-weiss:

تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان

نتایج استفاده از سابلیمینال برای درمان سرطان:

اما از نظر Wendi ، سابلیمینال ها بیش از کمک به او به دستیابی به رویای آمریکاییش کمک کرده است . Wendi می گوید که سابلیمینال ها چگالی استخوان وی را ۲۹ درصد بهبود داده و سرطان سلول پایه او را بهبود بخشید. اگر به تجربه او دقت کنیم ، اساساً می پذیریم که استفاده از فایل های سابلیمینال می تواند بر DNA انسان تأثیر بگذارد. وی تأیید می کند تا زمانی که شما قوانین مربوط به تکرار ، تعامل ، مراقبت از خود و اعتقاد به خودتان را رعایت کنید هر کاری قابل انجام است.

در بخش نتایج کاربران سایت علاقه مندان به پیام های پنهان نتایجی از قبیل : “ ایجاد بینی بهتر ، افزایش هوش ، تغییر رنگ چشم ، مژه های طبیعی عروسکی مانند و پوست شفاف تری ” را بعد از استفاده از این فایل ها بدست آورده اند.

در حالی که می بینیم در سطح اینترنت کاربران همچنان داستانهای موفقیت شخصی خود از فایل های سابلیمینال را به روز می کنند.

انجمن ها ، و گروه های فیس بوک به همین ترتیب جزء نظرات حساب می شوند ، یکی از علاقه مندان به پیام های پنهان گفت استفاده از فایل های سابلیمینال به او کمک کرده است تا جذابیت بیشتری ، پوست شفاف تری داشته باشد و جوان تر به نظر برسد. او بعد از استفاده به یاد می آورد: “هر وقت از خانه بیرون می رفتم ، همه به من خیره می شدند.”

این دقیقاً همان چیزی است که افراد باور دارند پیام های پنهان با سابلیمینال ها اثر بخش هستند: پیام های پنهان ، که معمولاً با موسیقی پوشانده می شوند ، از طریق نوروپلاستی ، مغز را مجدداً برنامه ریزی می کنند و تاکیدات را وارد ذهن ناخودآگاه می کنند ، برنامه های قدیمی را حذف می کنند و آن را با برنامه های جدید و بهبود یافته جایگزین می کنند دقیقاً مانند رایانه ها و تلفن های هوشمند. هواداران سابلیمینال ها معتقدند ، به محض اینکه مغز تاکیدی را دریافت می کند، فقط موضوع زمان است تا به واقعیت تبدیل شود.

توماس میلر:

تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان
برنامه نویسی ذهنی با استفاده از پیام های پنهان:

توماس میلر ، مربی ذهن ناخودآگاه ، می گوید این روند پیام های پنهان را دوست دارد. “برنامه ریزی مجدد داخلی ذهن یک راز ناشناخته است، ما احتمالاً فقط سطحی از مغزمان را درک کرده ایم که قابل درک است “.
او گفت : من کاملاً معتقدم که می توانیم با برنامه نویسی ذهن خود ، رفتارها ، ویژگیهای جسمی، تومورها ، نگرشها ، نتایج ، سلامتی ، امور مالی ، روابط ، مشاغل و موارد دیگر را تغییر دهیم و به نتایج مطلوب برسیم.”

این در حالی است که داده های Google Trends به وضوح نشان می دهد که علاقه مندان به سابلیمینال طی سال های گذشته رو به رشد بوده است.

 

منبع:مانی ام اس

sajjadshokoh67

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

  لینک کوتاه :
  کمک میخواهید؟با واتساپ با ما در ارتباط باشید.
  0