0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

بیوگرافی کوین ترودو

دسته بندی ها : بیوگرافی, قانون جذب, مقالات, موفقیت و رشد شخصی 17 اسفند 1399 sajjadshokoh67 648 مشاهده
بیوگرافی کوین ترودو

کوین ترودو، کارآفرین برتر آمریکایی و یکی از موفق ترین افراد تلویزیون در تمام ادوار است. او همچنین نویسنده پرفروش در نیویورک تایمز و سخنران انگیزشی با تعداد هواداران بسیار در سراسر جهان می باشد. اغلب مردم نام کووین ترودو را در کنار قانون جذب شنیده اند. تا کنون مازاد بر سخنرانی های انگیزشی، کتاب های متعددی در جهت پیروزی فردی به چاپ رسانده و همواره تلاش کرده تا به جامعه پیرامونش و افرادی که به او مراجعه می کنند راه رسیدن به آرزوها و خواسته هایشان را بیاموزد.

ترودو در لیست افراد بسیار ثروتمند آمریکا قرار داشت و بالغ بر 60 شرکت ثبت شده و 3 شبکه ماهواره ای در بریتانیا به نام او وجود دارد. یکی از این سه شبکه «گلف» نام دارد و از شبکه های معتبر و رسمی لندن به شمار می رود. طبق برآوردهای صورت گرفته، گردش مالی سالیانه این کارآفرین برتر آمریکایی، بیش از 3 میلیارد دلار است. ما قصد داریم تا در این مطلب به معرفی زندگی نامه شخصی کوین ترودو، این کارآفرین خودساخته آمریکایی بپردازیم.

عکس کوین ترودو:

بیوگرافی کوین ترودو,زندگينامه كوين ترودو,زندگینامه کوین ترودو,

کوین ترودو کیست؟ کوین ترودو یکی از اعضای فعال جوامع مخفی بود. خیلی از مردم هنوز از وجود چنین جوامعی با خبر نیستند و ترودو تاکید بسیاری داشت تا اسراری از این گروها مثل: فراماسونری (Freemasonry)، برادر هود (The Brotherhood)، ایلومیناتی (Illuminati) و اسکال اند بونز(Skull and Bones) را برای مردم عادی فاش سازد.

وی بالغ بر بیست سال در گروه مخفی برادر هود فعالیت داشت و بر این باور بود که عدم اطلاع و عدم درک از وقوع پیش آمده های رخ داده در این دنیا، به خاطر وجود گروه های مخفی است. آنها اجازه نمی دهند که مردم عادی از اسرار جهان هستی مطلع شوند و از آگاهی مردم ترس دارند زیرا این آگاهی باعث می شود که نتوانند آنان را تحت کنترل خود داشته باشند.

ترودو در افشاسازی های خود می گوید که دلیل فقر، تنگدستی و بیشتر اتقافات رخ داده در جهان به این خاطر است تا افراد فرصتی برای یادگیری این قواعد نداشته باشند. در این جوامع راه رسیدن به ثروت، سلامتی و غلبه بر بیماری ها بدون استفاده از دارو و مواد شیمیایی و بسیاری مسائل مهم دیگر تعلیم داده می شود. در یکی از کارگاه های کوین که جلسات آن به صورت تصویری برگزار می شد، «درمان های طبیعی» نام داشت و در آن مسیر دستیابی به تندرستی و رهایی از بیماری هایی که پزشکان از درمان آن عاجز بودند، آموزش داده می شد.

عکس کوین ترودو,قانون جذب,کتاب های کوین ترودو,

این مطلب را هم بخوانید:دانلود پکیج کتابهای معرفی شده (سفارش شده کوین ترودو)

گفته می شود یکی از دلایل به زندان افتادن ترودو، این بود که در زمینه پزشکی هیچگونه تخصصی نداشته اما چنین دوره هایی را برگزار کرده است (قطعیت این اتهام هنوز برای مردم اثبات نشده و گویا دلایل محکم تری برای به زندان افتادن این فرد وجود دارد). او در همین گارگاه ها به شرکت های بزرگ داروسازی حمله کرده و مدعی شد که آنان برای رسیدن به اهداف مالی خود از انجام هیچ کاری فرو گذار نیستند. ظاهراً یکی از دلایل زندانی شدن ترودو وارد کردن این اتهامات به شرکت های دارو سازی است.

وی صنعت داروسازی را در سراشیبی افول می دید. بر اساس آمار بدست آمده 45 درصد از مرگ و میرهای جهان به دلیل مصرف داروهای شیمیایی می باشد. کوین ترودو بدون پشتوانه والدین، و با یادگیری قوانین گروه های مخفی موفق شد به خوبی موقعیت قابل توجه ای برای خود دست و پا کند و به چنین ثروتی برسد.

او از سال 1978 زمانی که تنها 15 سال سن داشت، قدم به دنیای مخفی گذاشت و با خواندن کتاب های قدیمی که از بزرگان جامعه مخفی برجای مانده بود و حضور در جلسات و نشست ها و همچنین هم صحبتی با سایر اعضای گروه، توانست به راز تندرستی، بالا بردن قدرت ذهن، قرار گرفتن در مسیر موفقیت و راه کسب ثروت دست یابد.

کوین ترودو کیست,بیوگرافی کوین ترودو,زندگينامه كوين ترودو,

کودکی کوین ترودو:

در زندگینامه کوین ترودو آمده است که: کوین مارک ترودو در ششمین روز از ماه فوریه سال 1963 در شهر لین، ماساچوست از ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد. او به عنوان پسر خوانده رابرت و مری ترودو بزرگ شد. شغل پدرش جوشکاری بود و از همین راه امرار معاش می کردند و از نظر رفاهی در سطح پایین جامعه قرار داشتند. دوران دبیرستان را در مدرسه سن مری که از مدارس ویژه کاتولیک ها بود گذراند.

کوین علاقه زیادی به تحصیل از خود نشان می داد و همین امر باعث شده بود که نسبت به هم سن و سال های خود از هوش برتری برخوردار باشد و زمانی که 18 سال داشت موفق شد با کسب بالاترین رتبه لقب برترین شاگرد مدرسه را به خود اختصاص دهد.

زندگینامه کوین ترودو,عکس کوین ترودو,قانون جذب,

این مطلب را هم بخوانید: پکیج کامل کوین ترودو

پس از اینکه توانست دبیرستان را پشت سر بگذارد، به طور کامل تحصیل را کنار گذاشت و به سراغ راه های کسب درآمد رفت. با شراکت چند تن از دوستانش، وارد بازار خرید و فروش ماشین های دست دوم شد و در این مسیر به درآمد قابل توجهی رسید اما این کار نمی توانست روح او را ارضا کند، بنابراین به سراغ کارهای دیگری رفت.

حرفه بعدی او، برپایی کلاس های تقویت حافظه بود. خودش در این باره می گوید: “این کلاس ها برای من نخستین قدم های موفقیت در زمینه انفرادی و قانون جذب بود”. در سال 1993 به نت ورکینگ روی آورد و با کسب تجربه های گذشته در این حیطه به پیروزی های زیادی دست یافت.

کتاب های کوین ترودو,کوین ترودو کیست,بیوگرافی کوین ترودو,

زندگی حرفه ای کوین ترودو:

کوین ترودو در یک برهه از زندگی به کمک اطرافیانش توانست فعالیت هایی در تلوزیون داشته باشد و به ساخت تیزر تبلیغاتی بپردازد. او در یکی از کتاب هایش به موضوعی اشاره می کند که مفهوم آن این است: «آنها، نمی خواهند شما بدانید!».

در کتاب درمان های طبیعی بحث های متعددی درباره سلامت مواد غذایی بیان شده و در قسمت های دیگری از آن به درمان بیماری سرطان بدون نیاز به مواد شیمایی و تنها به کمک مواد طبیعی اشاراتی وجود دارد. از طرفی دیگر بر این باور بوده که شرکت های بزرگ دارو سازی برای به فروش رساندن محصولات خود، سعی در تخریب درمان های توصیه شده به وسیله او دارند.

برخی منتقدان نیز به مصرف کنندگان و خریداران درمان های ترودو هشدار داده اند. با وجود اینکه او را یک کلاهبردار می نامند اما باز هم موفق شده در دنیای بازاریابی و به شکل حیرت آوری موفق عمل کند و طرفداران زیادی داشته باشد.

با توجه آمار منتشر شده از رونامه نیویورک تایمز، در سال 2005 کتاب وی موسوم به «درمان های طبیعی» توانست پرفروش ترین کتاب غیر علمی تخیلی آمریکا باشد. در کتاب های او به وفور در مورد سلامتی، رژیم غذایی و همینطور شکست های مالی در دنیا صحبت می شود.

زندگينامه كوين ترودو,زندگینامه کوین ترودو,عکس کوین ترودو,

این مطلب را هم بخوانید: دانلود کتاب صوتی و تمرینی آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو می گوید تمام کالاهایی که به وسیله شرکت های او به مشتریان عرضه می شوند را خودش هم تست کرده و آنها را به طور صد درصد تضمین می کند. او خود را در برابر مردم همه جوامعه مسئول دانسته و می گوید که دولت ها و تجارت های عالی رتبه قصد دارند مردم را از اطلاعاتی که، تهدیدی برای درآمد کلان شرکت های بزرگ چند ملیتی است، دور کنند.

وی وقت زیادی را صرف مدیریت وب سایتی کرده که در آن درمان های طبی طبیعی به مردم عرضه می شود، همچنین در سایتی دیگر به افشاسازی، رانت ها و فسادهای بزرگ دولتی می پردازد. به نوعی او مدافع حقوق مصرف کنندگان و مخصوصا قشر متوسط جامعه است.

از جمله مهمترین و پرمخاطب ترین دوره های ترودو مربوط به «دوره آرزوی تو دستور توست» می باشد. این دوره در کوه های آلپ با حضور بزرگان عرصه سیاست، مشهورترین افراد جامعه و ثروتمندان آمریکا و سراسر جهان در طی مدت 13 ساعت بر گزار شد. از آنجایی که هیچ یک از افراد حاضر در این نشست تمایلی به افشای چهره شان نداشتند، کوین نام و نشانی از آنان نبرد و تنها فایل صوتی این جلسه را منتشر ساخت و هیچ فیلم و تصویری از آنان به بیرون درز پیدا نکرد.

جالب است بدانید که پس از برگزاری این جلسه به پرداخت 8 میلیون دلار قرامت به دولت محکوم گردید و هرگز دلیل قانع کننده ای برای آن ارائه نشد. این استاد قانون جذب معتقد است که انسان به هر آرزویی که دارد، می تواند برسد و برای اینکار فقط باید به آن ایمان داشته باشد.

قانون جذب,کتاب های کوین ترودو,کوین ترودو کیست,

زندگی شخصی کوین ترودو:

کوین ترودو سه بار ازدواج کرده است. درباره ازدواج اول او، با الکساندرا پولوزنتسوا، مهاجر اوکراینی اطلاعات زیادی در دست نیست. ازدواج دوم او در سال 2007 با کریستین دورو، دانشجوی نروژی که در لندن یکدیگر را ملاقات کردند اتفاق افتاد که پس از چهار ماه به طلاق کشیده شد. ازدواج سوم وی در سال 2008 با ناتالیا بابنکو که او نیز یک فرد اوکراینی بود شکل گرفت.

این استاد قانون جذب می گوید که دنیا بر اساس قوانین مشخص شده ای استوار است که ما با آشنا شدن با آنان می توانیم به خواسته هایمان برسیم. در سال 2010 ترودو از سوی مجله فوربس با ثروتی معادل 17 میلیارد دلار در رده هشتم افراد ثروتمند جهان قرار گرفت.

بیوگرافی کوین ترودو,زندگينامه كوين ترودو,زندگینامه کوین ترودو,

کوین ترودو به خاطر افشاسازی هایی که در رابطه با جوامع مخفی انجام داده بود به ده سال زندان در جزیره خصوصی خودش محکوم گردید. در این بین مبلغ 12میلیون دلار جریمه نیز برای او تعیین شد بعلاوه اینکه سایت بزرگش که وب سایت شبکه جهانی اطلاعات بود، باید نابود می شد.

بر عکس پیش بینی ها زندانی شدن این فرد موجب شد تا مردم بیشتر به حرف های او ایمان بیاورند و به آموزش های او عمل کنند. قرار است که او تا سال 2023 در زندان باشد. پس از این اتفاقات نام او از فهرست افراد ثروتمند جهان بیرون کشیده شد.

عکس کوین ترودو,قانون جذب,کتاب های کوین ترودو,

کتاب های کوین ترودو:

 • کتاب خود آموز تقویت حافظه – اَبَر حافظه کوین ترودو (Mega Memory Kevin Trudeau) – ۲۰۰۵
 • کتاب بدهی درمانی – آنها نمی خواهند شما راجع به آن بدانید (Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About ) – 2005
 • کتاب درمان های طبیعی – آنها نمی خواهند شما راجع به آن بدانید (Natural Cures “They” Don’t Want You to Know About) – 2005
 • کتاب درمان کاهش وزن – آنها نمی خواهند شما بدانید The Weight-Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About )) – 2007
 • کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست – 2009
 • درمان رکود اقتصادی: ثروتمند شدن در دوران سخت – کوین ترودو– ۲۰۰۹
 • خستگی آدرنالینی و خستگی مزمن: چگونه کابوس هایم را متوقف کنم ؟ – 2010
 • کتاب پول رایگانی که آنها نمی خواهند شما راجع به آن بدانید – ۲۰۱۰
 • کتاب آرزوی تو دستور توست – ۲۰۱۱
 • کتاب درمان های طبیعی (تغذیه و رژیم غذایی) – کوین ترودو – ۲۰۱۲
 • کتاب رمان طبیعی درد – کوین ترودو – ۲۰۱۴

منبع: بست فارسی

sajjadshokoh67

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

  لینک کوتاه :
  کمک میخواهید؟با واتساپ با ما در ارتباط باشید.
  0