0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

بیوگرافی باب پراکتور

دسته بندی ها : بیوگرافی 22 اردیبهشت 1398 sajjadshokoh67 1395 مشاهده
بیوگرافی باب پراکتور

باب پراکتور کیست؟

اگر در قفسه کتاب فروشی های شهرتان یا در فروشگاه های اینترنتی کتاب به دنبال کتاب های انگیزشی و آموزش موفقیت فردی باشید، به احتمال خیلی زیاد یکی از کتاب های باب پراکتور به چشم تان خواهد خورد.استادی که 50 سال را به آموزش مهارت های موفقیت پرداخته است.

باب پراکتور استاد معروف موفقیت فردی و مالی است که در  سراسر جهان شناخته شده است. او که بیش از 50 سال است به تدریس روش های موفقیت به مردم می پردازد، امروز او یکی از ثروتمند ترین و مشهورترین سخنرانان و نویسندگان جهان است.بیوگرافی باب پراکتور

باب پراکتور در 14 ام تیرماه سال 1313 در کانادا به دنیا آمده و امروز در 84 سالگی به سر می برد و هنوز آموزش های خود را از طریق سمینار و وب سایت خودش با مردم به اشتراک می گذارد

او یکی از پر فروش ترین نویسندگان و سخنرانان در آمریکا است و هر ساله هزاران جلد از کتاب های او در سراسر دنیا به فروش می رسند و افراد بسیار زیادی جزو شاگردان او بوده اند. کتاب ها و آموزش های باب پراکتور در ایران هم طرافدارهای زیادی دارند.

باب پراکتور به دنبال یک اتفاق در زندگی خود متحول شد.در سن 26 سالگی وقتی کتاب “بیندیشید و ثروتمند شوید” را مطالعه کرد، آغاز تحول در زندگی اش بود. او با خواندن این کتاب و رعایت کردن دستورات درج شده در کتاب شروع به کسب موفقیت های زیادی در زندگی اش کرد.

باب پراکتور جوان پس از خواندن این کتاب بذر امید در ذهنش جوانه زد و با تلاش و کوشش زیاد توانست در یک سال بعد به درآمد 100000 دلار در سال دست پیدا کند. این روند پیشرفت باب پراکتور ادامه داشت و او توانست در سال بعد به درآمد 1 میلیون دلار در سال برسد.

او هنوز هم بعد از گذشت 57 سال در سمینارها و کلاس هایی که برگزار می کند از این کتاب آموزش هایی را مطرح می کند، حتی در فیلمی که در ابتدای همین مقاله قرار دارد هم اشاره ای به کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید داشت.

بیوگرافی باب پراکتور

باب پراکتور، وارث میراث علم مدرن موفقیت است که توسط اندرو کارنگی سرمایه‌گذار پایه‌ریزی شد. کارنگی با به چالش کشیدن ناپلئون هیل که یک خبرنگار جوان بود برای پیدا کردن فرمولی برای موفقیت، منبع الهامی برای ناپلئون هیل شد که کتاب مشهور خود با نام “بیندیشید و ثروتمند شوید” را بنویسد. پس از کشف این کتاب در سن 26 ‌سالگی، زندگی باب به طور ناگهانی تغییر کرد و این کتاب او را به جستجو برای پیدا کردن اسرار موفقیت خودش واداشت.

این جستجو او را به ارل نایتینگیل رساند که یک شخصیت شناخته شده در مورد پیشرفت شخصی بود. این دو فرد همکاری با یکدیگر را شروع کردند و باب پراکتور توانست موارد زیادی را از ارل یاد بگیرد. امروزه نیز باب از آموزش‌های این سه شخصیت‌ قدرتمند در سخنرانی‌های خودش استفاده می‌کند و آن آمیزه‌ها را افراد دیگر که به دنبال رسیدن به موفقیت هستند آموزش می‌دهد.

باب پراکتور برای بیش از 40 سال، کمک به افراد برای ایجاد زندگی‌های مرفه، روابط مفید، و آگاهی معنوی را به عنوان هدف خودش قرار داده است. او که به عنوان یکی از معروف‌ترین سخنرانان در زمینه رسیدن به استقلال مالی در جهان شناخته می‌شود، به طور بین‌المللی به خاطر سبک الهام‌بخش و انگیزه دهنده خودش شناخته شده است.

باب پراکتور به خوبی می‌داند که چطور با زبان افراد نیازمند با آنها صحبت کند، برای اینکه خود وی نیز یک زندگی پر از نیاز و محدودیت را پشت سر گذاشته است. او که در دوران دبیرستان ترک تحصیل کرد، تا مدت طولانی کارهای بسیار سطح پایین و بدون آتیه‌ای انجام می‌داد.

باب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش‌دهنده، همکاری نزدیکی با شرکت‌های کسب و کار و افراد حقیقی و حقوقی در سراسر جهان دارد، و نه تنها پایه‌های فکری موفقیت و انگیزه برای رسیدن به هدف، بلکه همچنین استراتژی‌های عملی‌ای که امکان تقویت، رشد، و موفقیت آنها در این جهان دائماً در حال تغییر را فراهم می‌کند را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

sajjadshokoh67

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

  لینک کوتاه :
  کمک میخواهید؟با واتساپ با ما در ارتباط باشید.
  0