0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

ارتعاشات مثبت و منفی

دسته بندی ها : قانون جذب 1 آذر 1399 sajjadshokoh67 730 مشاهده
ارتعاشات مثبت و منفی

ارتعاشات مثبت و منفی

 واژه Vibe یا موج از واژه Vibration یا ارتعاش، مشتق شده است و غالبا برای توصیف حالت یا احساسی به کار می رود که شما از کسی یا چیزی دریافت می کنید. دراین جهان پر از ارتعاش، فقط ۲ نوع ارتعاش وجود دارد مثبت(+) یا منفی(-). هر احساس یا حالتی باعث می شود، شما ارتعاشات مثبت یا منفی را ارسال کنید. ما در واقع همیشه در حال ارسال ارتعاش یا موج هستیم، زیرا هر فکر و هر کلمه، احساسی مثبت یا منفی را توصیف می کند. مثلا کلمات: شادی، سلامتی، آرامش، نشاط و محبت، ارتعاشات مثبت. و کلمات: فقدان، اندوه، نا امیدی، خشم، فشار روحی و بیماری، ارتعاشات منفی تولید می کنند.

ارتعاشات مثبت و منفی

دراین جهان پر از ارتعاش، فقط ۲ نوع ارتعاش وجود دارد مثبت(+) یا منفی(-). هر احساس یا حالت باعث می شود شما ارتعاشات مثبت یا منفی را ارسال کنید. ما در واقع همیشه در حال ارسال ارتعاش یا موج هستیم، زیرا هر فکر و هر کلمه احساسی مثبت یا منفی را توصیف می کند. مثلا کلمات: شادی، سلامتی، آرامش، نشاط و محبت، ارتعاشات مثبت. و کلمات: فقدان، اندوه، نا امیدی، خشم، فشار روحی و بیماری، ارتعاشات منفی تولید می کنند.

این بخش از مطالب، برآن است که شما جذب آگاهانه را بیاموزید و در سفر زندگی خود کاربردی نمایید، تا به صورت آگاهانه فرستنده هوشمند ارتعاشات متفاوت و مثبت باشید و تا آنجا که می توانید نتایج دریافتی را تغییر دهید و آنچه را که دوست دارید، بیشتر به دست آورید و آنچه را دوست ندارید، رها کنید و از آن فاصله بگیرید.

فرآیند جذب آگاهانه، پذیرش و اجازه شما:

بعضی افراد می گویند که ارتعاش یا موج منفی نمی فرستند، اما در یک حوزه خاص از زندگیشان، تجربیات منفی بروز می کند. دلیلش این است که این افراد به صورت نا آگاهانه از طریق مشاهده امور جاری، ارتعاش منفی ارسال می دارند. مثلا کیفش را نگاه می کند و پولی در آن نمی بیند یا یخچال را باز می کند، و آنرا خالی می بیند. در این حال ذهنشان، ارتعاشی حاکی از نداشتن، ترس و یا هرنوع ارتعاش منفی مشابه تولید می کند. این قانون نمی داند که شما چه کار می کنید که باعث تولید ارتعاش منفی می شود، صرفا به ارتعاش تولیدی احساس شما، پاسخ می دهد.

به خاطر داشته باشید که مشاهده شما نیز ارتعاش تولید می کند، اگر آنچه را مشاهده می کنید، دوست داشته باشید، تشکر و تحسین کنید با این تحسین و تشکر، مقدار بیشتری از آن را به دست می آورید. هرگاه آن چه را به دست می آورید که دوست ندارید، زمان آن است که در مورد قانون جذب کمی بیاندیشید و مانع از جذب آنچه دوست ندارید، بشوید. با تغییر احساس خود، آن کاری که دوست دارید شروع کنید، به عبارت دیگر جذب آگاهانه داشته باشید.

اجازه دادن به تجلی آرزو از مهمترین مراحل، در فرآیند جذب آگاهانه است. در این فرآیند باید هر گونه شک و تردید از افکارتان زدوده شود، چرا که شک و تردید یک ارتعاش منفی تولید می کند. به طوریکه داشتن یک ارزوی قوی (ارتعاش مثبت) و داشتن تردید قوی( ارتعاش منفی) یکدیگر را خنثی می کنند. بنابراین عمل اجازه دادن یا پذیرش آرزو، فقط با زدودن شک و تردید بروز می کند. اگر بخواهید آرزو و درخواست خود را به دست آورید، باید هرگونه شک و تردید یعنی مقاومت را رها سازید و شرایط را بپذیرید تا هرچه سریعتر به آرزوی خود برسید .

سرعت پاسخ گویی قانون جذب به میزان اجازه شما بستگی دارد:

۱- داشتن یک درخواست یا آرزوی شدید با یک تردید شدید خنثی می شود و به معنای آن است که آرزویتان برآورده نمی شود.

۲- داشتن یک آرزوی شدید با اندکی تردید، باعث می شود آرزویتان به آرامی و آهستگی برآورده شود.

۳- داشتن یک ارزوی شدید بدون هیچ شک و تردیدی، باعث می شود درخواست و آرزویتان سریعا برآورده شود.

از دیدگاه الهی، آثار شک و تردید عبارتند از: ضعف ایمان و عدم یقین، داوری های نادرست، به بازی گرفتن حقایق و نابینایی (ندیدن زیبایی های آفرینش و حقایق زندگی) (۴)

ارتعاشات مثبت و منفی

تردید از کجا می آید؟

شایع ترین منبع تردید، باورهای محدود کننده خودتان است. باور محدود کننده یک فکر تکراری است که بارها به آن فکر می کنید، وقتی افکار شما در بر دارنده یک باور محدود کننده باشد در این صورت شما ارتعاش منفی ارسال می کنید که مانع از جذب آرزوی شما می شود مثلا می گویید: من باید به سختی کار کنم تا پولی به دست آورم یا می گویید بیماری من ارثی است، مشکل است به سلامتی دست یابم. این جمله ها، ارتعاشات مثبت شما را کاهش می دهند و مانع از آن می شوند که به آنچه می خواهید، برسید.

به خاطر داشته باشید که اجازه دادن، افزایش ارتعاش مثبت است و باور کردن، تردید را از بین می برد و معنای آن یقین و ایمان کامل است. پس برای هر تصمیمی و برای شروع هر کاری (ضمن تحقیق، بررسی و مشاوره) باید شک و تردید را رها کنیم و با توکل بر خداوند، سفر زندگی را با بهره جویی از نیروی درونی ایمان خود، سرشار سازیم.

علت آنکه مردم بیمار می شوند، آن است که از طریق تجربیات کلامی و محیطی (صحبت های روزمره از بیماری ها)، الگوهایی را کسب می کنند که منجر به قطع ارتباط ارتعاشی آنها با سلامتی می گردد و لذا جریان سلامتی اجازه ورود نمی یابد، وقتی سلامتی اجازه ورود نمی یابد بیماری آغاز می شود.

جریان طبیعی سلامت و نشاط به گونه ای پایدار ادامه دارد، شما می توانید از آن استقبال یا در مقابل آن مقاومت کنید. هم اکنون شما در حال فراخوانی هستید، اگر شک و تردید را رها کنید و در هماهنگی ارتعاشی با جریان طبیعی سلامت باشید، مقاومتی وجود نخواهد داشت. به میزانی که شما احساس سلامت و خوشبختی می کنید و انتظار داشته باشید که چیزهای خوب در زندگیتان اتفاق بیفتد، نشان دهنده سطح پذیرش برای دریافت است. و به میزانی که فاقد احساس نشاط، سلامت و چیزهای خوب باشید، نشانه میزان و درجه مقاومت شماست.

با تمرین، از هر گونه افکار مقاومتی، رها شوید و درهای فراوانی و سلامتی را به روی خود بگشایید.

آیا می دانید خود شما مسؤل آفرینش زندگی خودتان هستید؟

آیا می دانید برای تغییر و بهتر شدن زندگیتان باید کلید افکارتان را بچرخانید؟

آیا می دانیدکه احساسات امروز ماست که اهمیت دارد و آینده ما را می آفریند؟

آیا می دانید کلید تغییر زندگیتان، افکار، احساسات و فرکانس ارتعاشی خودتان است؟

آیا می دانید که فرکانس ارتعاشی شما، افکار، افراد، رویدادها و شرایطی را که فرکانس ارتعاشی مشابه دارند برای شما جذب می­کند؟

” ‌مراقب افکارت باش که گفتارت می شود، مراقب گفتارت باش که رفتارت می شود، مراقب رفتارت باش که عادتت می شود، مراقب عادتت باش که شخصیتت می شود، مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می شود.”(۵)

زندگی را مانند رودخانه ای تصور کنید. وقتی چیزی را به اصرار می خواهید، انگار بر ضد جریان رودخانه حرکت می کنید ولی در جهت جریان رودخانه شناور شدن بسیارآسان و بی زحمت است. شما صبورانه و در کمال هماهنگی، جریان رودخانه زندگی را پی می گیرید و مشتاقانه مناظر بین راهی را مشاهده و با کم ترین تلاش به مقصد می رسید و این درسی از طبیعت برای ماست.

تحقق همه آرزو ها و درخواست های شما، ناشی از خلاقیت روح الهی شماست.

فرآیند شفا:

حق طبیعی حیات ماست که در سراسر عمر خود، صاحب سلامت کامل، سرزندگی، طراوت جوانی و شادابی باشیم. به راستی که محدودیت وجود ندارد، تنها جهل یا عدم آگاهی درباره نیروهای معنوی است که با توانایی های خلاق نامحدود ما درآمیخته است. محدودیت هایی که بر سر راه تندرستی و سرزندگی ما قرار می گیرند، تنها مواردی خود ساخته و مقاومت های ما در برابر موهبت های زندگی هستند، که پایه و اساس آن نیز جز ترس و نگرانی نیست. مفاهیم و آرمان هایی که درباره خود داریم، تندرستی یا بیماری ما را تعیین می کنند. جسم همواره در حال دگرگونی است، هر لحظه در حال تجدید حیات و تجدید قوای خود می باشد و برای این کار به جز افکار قلبی و ذهنی، الگوی دیگری در اختیار ندارد.

همانگونه که آرمان ها و اندیشه هایی که درباره خود داریم، تعیین کننده تندرستی یا بیماری ماست، مفاهیم یا اندیشه هایی که درباره دیگران در سر می پرورانیم نیز، می تواند بر سلامت یا بیماری آنها موثر باشد. فرض کنید دوستی دارای عقیده ای است که موجب بیماری او شده است. در صورتی که ما نیز با او هم عقیده و معتقد باشیم که او بیمار است، هر اندازه نیز صمیمانه آرزومند بهبودش باشیم، بیماری او را شدت می بخشیم. حال اگر در این اندیشه باشیم که او کاملا تندرست است، به راستی فرآیند شفا را برای او فرا می خوانیم.

با کلید افکار و احساسات خود، درهای دنیای سلامتی و توانگری را به روی همگان بگشایید.

با سپاس از پروردگار هستی و تشکر از نویسندگان و مترجمان کتاب های قانون جذب، راز، تجسم خلاق، از خدا بخواه او می دهد.

۱-«شوری٢٨» ۲-«جاثیه ۲۳» ۳-«زلزال۷و۸» ۴-«نمل/۶۶،صبا/۲۱،فصلت/۴۵،دخان/۹» ۵-«امام علی (ع)»

منبع:آموزشی الهی

sajjadshokoh67

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

  لینک کوتاه :
  کمک میخواهید؟با واتساپ با ما در ارتباط باشید.
  0